tel./fax 32 447 08 48, kom. 784 063 116

Jak rezerwować.

Strefa Wakacji / Jak rezerwować
Oferta zamieszczona na stronie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji on-line za pomocą 2 sposobów:

1) Znajdź podróż swoich marzeń w naszym systemie wyszukiwania

Pierwszy krok
Prosimy wybrać odpowiednie opcje w polach wyszukiwarki. Pomoże to odnaleźć oferty spełniające Państwa oczekiwania.

Drugi krok
Na ekranie pojawi się lista ofert odpowiadających Państwa wskazaniom. Jeżeli nie możecie Państwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki interesującej wycieczki prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wypełnienie formularza abyśmy mogli przedstawić Państwu konkretną ofertę.

Trzeci krok
Jeżeli wybrana przez Państwa oferta jest dostępna można dokonać wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji. Pojawi się formularz, w którym zostaną Państwo poproszeni o podanie danych kontaktowych.
Wypełniony formularz zostanie przesłany do naszego biura. W każdej chwili mogą Państwo kontaktować się z nami, dzwoniąc pod numer 032 447 08 48, kom.784 063 116. Zawsze chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Czwarty krok
Po potwierdzeniu dostępności miejsc na daną wycieczkę skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawiania oferty i potwierdzenia chęci udziału w imprezie. W przypadku Państwa akceptacji otrzymają Państwo dokumenty niezbędne do zakończenia rezerwacji: umowę-zgłoszenie i warunki uczestnictwa oraz numer konta, na który należy dokonać wpłaty za wycieczkę. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przesłanymi dokumentami i czytelne podpisanie ich a następnie przesłanie na podany przez nas adres e-mail lub numer faksu wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty za imprezę. Gdy otrzymamy wszystkie dokumenty, wyślemy Państwu potwierdzenie zakupu danej wycieczki.

2) Wyszukiwanie ofert w katalogu Nasza oferta:

Pierwszy krok

Prosimy wybrać interesujący Państwa katalog.

Drugi krok

Na Państwa ekranie pojawią się dostępne kierunki, a następnie oferty.

Trzeci krok

W dowolnym momencie mogą Państwo kliknąć w opcję ?Rezerwuj”, aby dokonać wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji. Pojawi się formularz, w którym zostaną Państwo poproszeni o podanie danych kontaktowych.Wypełniony formularz zostanie przesłany do naszego biura.

Czwarty krok

Po potwierdzeniu dostępności miejsc na daną wycieczkę skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawiania oferty i potwierdzenia chęci udziału w imprezie. W przypadku Państwa akceptacji otrzymają Państwo dokumenty niezbędne do zakończenia rezerwacji: umowę-zgłoszenie i warunki uczestnictwa oraz numer konta, na które należy dokonać wpłaty za wycieczkę. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przesłanymi dokumentami i czytelne podpisanie ich a następnie przesłanie na podany przez nas adres e-mail lub numer faksu wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty za imprezę. Gdy otrzymamy wszystkie dokumenty, wyślemy Państwu potwierdzenie zakupu danej wycieczki. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki biura Orbis Travel.

ŻYCZYMY UDANYCH REZERWACJI

Back to Top