tel./fax 32 447 08 48, kom. 784 063 116
Oferta zamieszczona na stronie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Autoryzowany agent

Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa rynku od ponad 20 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów m.in. touroperatorów, takich jak Wezyr Holiday Service, Odeon Tours, Coral Travel, biura agencyjne, firmy ochroniarskie i sieć hoteli Otium hotels International. OTI Holding to aż 26 kierunków wakacyjnych na całym świecie, z których tylko w 2012 r. skorzystało około 2 mln turystów.

Spółki należące do Grupy OTI są silnymi markami na międzynarodowym oraz lokalnym rynku. W 2012 roku Odeon Tours w rankingu 500 największych spółek, opublikowanym przez miesięcznik Fortune, zajmuje 104 miejsce wśród wszystkich firm w Turcji oraz 4 w sektorze usług turystycznych.

Wezyr Holidays działa na polskim rynku od 1999 roku zapewniając swoim klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. W ciągu 14 lat z Wezyrem wyjechało na wakacje blisko 700 000 turystów. W tym czasie zdobył liczne grono stałych i lojalnych klientów, dzięki czemu ugruntował sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku. W rankingu największych polskich touroperatorów zajmuje wysokie 4 miejsce.

Co roku Wezyr Holidays wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty i obecnie proponuje, obok Turcji, która jest kierunkiem flagowym, Egipt, Grecję z Kretą, Rodos i Kos, Hiszpanię z Costa Brava oraz Bułgarię. W sezonie zima 2013/14 rozszerzył ofertę o Teneryfę i Maroko oraz kraje egzotyczne, takie jak Dominikana, Meksyk, Tajlandia i Indie.

Back to Top